Wystawy "Spotkania ze Sztuką. Edycja IV" - ruszył nabór (do 21/04)

Wystawy Spotkania ze Sztuką. Edycja IV - ruszył nabór (link otworzy duże zdjęcie)


Ruszył nabór na udział artystów w wystawach "Spotkania ze Sztuką. Edycja IV". Podobnie jak w zeszłym roku, zaproszeni do udziału są artyści pochodzący z terenu Kaszub, a wystawy będą miały miejsce w ośrodku wypoczynkowym "Paleo" przy ul. Wyzwolenia nr 86 we Władysławowie w czasie sezonu letniego 2019. 

Wystawy mają na celu ukazanie kreatywnego potencjału młodych artystów z naszego regionu, promocję ich twórczości, ukazanie różnorodności wybranych przykładów sztuki współczesnej oraz uatrakcyjnienie naszego miasta pod względem wydarzeń stricte kulturalnych. Wstęp na wszystkie wystawy jest bezpłatny i są one otwarte dla turystów jak i mieszkańców Władysławowa. Wystawiane dzieła będą przedstawiać dorobek artystów z zakresu malarstwa, fotografii, grafiki, rysunku i rzeźby.

Opublikowano: 01 kwietnia 2019 14:56

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 293

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.