Forum Miast Partnerskich we Władysławowie (1-2/05)

Forum Miast Partnerskich we Władysławowie (link otworzy duże zdjęcie)


Zapraszamy Państwa do udziału w wydarzeniu pn. "Forum Miast Partnerskich", które w dniach 1-2 maja odbywać się będzie we Władysławowie. Będą w nie zaangażowani mieszkańcy miast partnerskich: Władysławowa, Makowa Podhalańskiego, Lamstedt (Niemcy) i Scalei (Włochy).

Spotkania ukierunkowane będą na pobudzenie refleksji nad historią Polski, Niemiec i Włoch oraz wartości i problemów UE, angażując przedstawicieli różnych grup wiekowych, zawodowych i społecznych. W trakcie spotkań uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z lokalną kulturą poprzez pokazy strojów ludowych, wystawy rękodzieła i rzemiosła, degustacje lokalnych produktów oraz występy zespołów regionalnych.

Opublikowano: 29 kwietnia 2019 14:22

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 1401

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.