Nadmorskie półkolonie piłkarskie

Nadmorskie półkolonie piłkarskie (link otworzy duże zdjęcie)


KP Jantarek zaprasza na nadmorskie półkolonie piłkarskie. Oferta wakacyjna jest otwarta dla wszystkich dzieci z terenu powiatu puckiego, nie zależnie czy należą do klubu, czy też nie. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy.

Aby zapisać dziecko należy wypełnić kartę zapisu i wysłac ją e-mailowo na adres: kpjantarek@gmail.com

Najważniejsze informacje:

- Spotykamy się na boisku w Swarzewie (05-09.08) i Tupadłach (12-16.08),

- przychodzimy w stroju sportowym dopasowanym do pogody i odpowiednim obuwiu,

- zabieramy plecak (cienka kurtka lub folia przeciwdeszczowa, mała butelka z wodą lub najlepiej bidon, ponieważ na boisku będzie woda w dużych butelkach, którą można uzupełnić bidon, drugie śniadanie, w dni gdy są atrakcje dzieci mogą zabrać drobne kieszonkowe. Prosimy jednak o rozsądek i o to aby dzieci miały przy sobie maksymalnie 20 zł. Kieszonkowe nie jest jednak obowiązkowe, ponieważ wszystko czego potrzebują będzie zapewnione).


OPŁATY:

Jedyny koszt, który Państwo ponoszą to koszt obiadów: 12 zł dziennie. Łącznie 60 zł. Obiady nie są obowiązkowe można dać dziecku kanapki, owoce. Należy jednak w momencie zapisu zadeklarować czy dziecko będzie jadło obiady czy też nie.


Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej organizatora - KP Jantarek.

Opublikowano: 01 lipca 2019 15:12

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 619

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.