Sprzedaż nieruchomości - Chałupy, Rozewie, Tupadły (wadium do 11/12)

Sprzedaż nieruchomości - Chałupy (ul. Bosmańska) (link otworzy duże zdjęcie)


Burmistrz Władysławowa podaje do publicznej wiadomości ogłoszenia dotyczące nieruchomości, stanowiących własność Gminy Władysławowo, przeznaczonych do sprzedaży w trybach przetargów ustnych nieograniczonych, położonych przy ul. Bosmańskiej w Chałupach, ul. Rozewskiej w Rozewiu oraz ul. Słonecznikowej w Tupadłach. Warunkiem koniecznym do uczestnictwa w przetargach jest wpłata wadium, dla każdej z nieruchomości do 11 grudnia 2018 roku.

1. Szczegółowe informacje dot. przetargu dla nieruchomości przy ul. Bosmańskiej w Chałupach zawarte są w załączonym ogłoszeniu.

Nieruchomość przy ul. Bosmańskiej w Chałupach

2. Szczegółowe informacje dot. przetargu dla nieruchomości przy ul. Rozewskiej w Rozewiu zawarte są w załączonym ogłoszeniu.

Nieruchomość przy ul. Rozewskiej w Rozewiu

3. Szczegółowe informacje dot. przetargu dla nieruchomości przy ul. Słonecznikowej w Tupadłach zawarte są w załączonym ogłoszeniu.

Nieruchomość przy ul. Słonecznikowej w Tupadłach

Opublikowano: 13 listopada 2018 11:49

Kategoria: Przetargi

Zdjęcia:

Załączniki:

Sprzedaż nieruchomości - Chałupy [1.82 MB]

Sprzedaż nieruchomości - Rozewie [1.84 MB]

Sprzedaż nieruchomości - Tupadły [1.67 MB]

Wyświetleń: 1406

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.