Bezpłatne szkolenie dla płatników składek z zakresu pomocy w spłacie należności wobec ZUS (22/02)

ZUS logo (link otworzy duże zdjęcie)


Inspektorat w Pucku zaprasza 22 lutego 2018 r. na bezpłatne szkolenie dla płatników składek z zakresu pomocy w spłacie należności wobec ZUS. Szkolenie rozpocznie się o godz. 10:00 w siedzibie Inspektoratu przy ul. Elizy Orzeszkowej 3 w Pucku.

W trakcie szkolenia uczestnicy będą mogli poznać rodzaje ulg w spłacie należności wobec ZUS, dowiedzą się jakie należy przygotować by otrzymać ulgę, a także zapoznają się z zasadami rozpatrywania wniosków o ulgę. Eksperci ZUS odpowiedzą na wszelkie pytania.

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmujemy mailowo pod adresem: jolanta.budnik@zus.pl lub telefonicznie pod numerami telefonów 58 674 57 00 i 58 674 57 50, a także osobiście w puckim Inspektoracie ZUS.

Opublikowano: 13 lutego 2018 14:54

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 750

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.