Wystawa interaktywna: Magiczny Zawrót Głowy

Lokalizacja: pomorskie, pow. pucki, gm. Władysławowo, Władysławowo, Gen. J. Hallera 19

Kategorie: Inne

Magiczny Zawrót Głowy - lustra

Wystawa "Magiczny Zawrót Głowy" - to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Interaktywne eksponaty, trochę nauki a przede wszystkim dobra zabawa... przygotujcie się na spotkanie z iluzją optyczną.

Iluzje optyczne - nie tylko dzieci je uwielbiają, a jej tajemnice w większości to fizyka i właściwy dobór specjalnie przygotowanych rekwizytów. Wystawa "Magiczny Zawrót Głowy" w przyjazny sposób pozwoli dorosłym i dzieciom odkryć wszystkie tajemnice iluzji optycznych, ale także paradoksów i magicznych trików. Na wystawie ponadto obejrzycie zabawki optyczne z XIX wieku i zasadę działania Zoetropu – pierwszego na świecie zmieniacza obrazów.

To wszytko znajdziecie na niesamowitej wystawie do której prowadzi przejście przez najśmieszniejszy GABINET ŚMIECHU z 13 „odjechanymi” lustrami. Wystawa składa się z ponad 100 eksponatów z dziedziny optyki i fizyki.

SAM DOTYKASZ, KRĘCISZ, UKŁADASZ i PRZESTAWIASZ czyli to, co wszyscy lubią najbardziej!

AKTUALNY CENNIK BILETÓW NA SEZON 2015 / 2016

Dzieci do lat 4 bezpłatnie
Bilet Ulgowy 9 PLN
Bilet Normalny 10 PLN
Bilet Rodzinny 2 + 2 30 PLN
Bilet Rodzinny 2 + 3 35 PLN
BILET GRUPOWY * 7 PLN

* bilet grupowy liczony jest dla grup powyżej 10 osób

Zdjęcia:

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.