Surferzy na wodach Zatoki Puckiej

Dla setek tysięcy turystów niezwykle istotna jest możliwość połączenia wakacyjnego wypoczynku z aktywnym udziałem w szerokiej propozycji sportów. Wybór atrakcji w gminie Władysławowo jest przebogaty: szeroka gama sportów wodnych (windsurfing, kitesurfing, żeglarstwo, rejsy po Bałtyku kutrem rybackim, wyprawy na połów dorsza, nurkowanie), paralotniarstwo, loty widokowe, wczasy „w siodle”, trasy dydaktyczne i szlaki turystyki pieszej, rowerowej, nordic walking. Ponadto lunapark, tory kartingowe, skoki na bungee, baseny, siłownie, kluby fitness, korty tenisowe i wiele wiele innych.

Z roku na rok rozbudowywana jest baza rekreacyjno-wypoczynkowa. Powstają baseny, siłownie, korty tenisowe, centra odnowy biologicznej, sauny, solaria oraz gabinety kosmetyczne, a wszystko na najwyższym poziomie. Nie zapomniano także o propozycjach spędzania wolnego czasu dla dzieci np. w szkółkach żeglarskich, czy małpim gaju. Do wyboru są też: lunapark, dmuchane miasteczka, baseny z piłeczkami, zjeżdżalnie, przedszkole plażowe z wykwalifikowanymi opiekunkami. Odpoczywać mogą więc całe rodziny – dzieci, biorąc udział w grach i zabawach oraz rodzice, spokojni o bezpieczeństwo swoich pociech.

Doskonale zagospodarowane są plaże, z wieloma strzeżonymi kąpieliskami. Odpoczywający na gorącym piasku plażowicze mogą skorzystać z wielu atrakcji. Każdego dnia odbywają się turnieje piłki siatkowej i nożnej, zabawy sprawnościowe, zumba, jogging, gimnastyka oraz konkursy.

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.