Derby Władysławowo 2017

Zespół "SOLAR Władysławowo" zwyciężył w turnieju piłki nożnej halowej "Derby Władysławowa", który rozegrany został w minioną niedzielę (29 stycznia 2017 roku) w hali COS OPO "Cetniewo" we Władyslawowie. W finale zawodnicy z Władysławowa pokonali drużynę z Mrzezina 2:0.

"SOLAR" przerwał passę drużyny "Drewniaki", która triumfowała w rozgrywkach przez ostatnich 6 lat. Turniej, w którym wzięło udział 11 zespołów, stał na wysokim poziomie, nie zabrakło pięknych bramek, niespodziewanych rozstrzygnięć oraz wielu emocji.

"SOLAR Władysławowo" zagrał w składzie: Józef Stolarski, Michał Pawlina, Arkadiusz Proena, Tomasz Supruniuk, Piotr Patalas, Radosław Rosa, Patryk Janiuk.

Klasyfikacja końcowa:
1. SOLAR Władysławowo
2. Mrzezino
3. SPECJALIŚCI Władysławowo
4. ZATOKA Puck
5-8. DREWNIAKI, OL Trans, JW 1832 Rozewie, MKS Junior
9-11. KLIF Chłapowo, NORDA Karwia, Spadnięte Igły

Nagrody indywidualne:
Najlepszy zawodnik turnieju: Arkadiusz Proena (SOLAR)
Najlepszy strzelec: Sylwester Ilanz (DREWNIAKI)
Najlepszy obrońca: Michał Chrobak (ZATOKA)
Najlepszy bramkarz: Dawid Stefan (Mrzezino)
logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.