Dom Kultury BEZ MIEJSCA otwarty! (foto)

Otwarcie Domu Kultury BEZ MIEJSCA (link otworzy duże zdjęcie)


W minioną sobotę (24 września) na Alei Gwiazd Sportu odbył się Rodzinny Piknik Artystyczny z okazji otwarcia Domu Kultury BEZ MIEJSCA. Już od południa do dyspozycji dzieci i dorosłych byli instruktorzy, którzy z zapałem przekazywali swoja pasję wszystkim chętnym do nauki kreatywnych zabaw. Pogoda dopisała, więc Ci, którzy nie mieli ochoty na aktywność, mogli powygrzewać się w słońcu na kocu w dobrej, twórczej atmosferze.

Jacek Malinowski, który jest już znany naszej młodzieży z plenerów malarskich zorganizowanych kilkakrotnie przed wakacjami, zaprosił na swoje warsztaty malarsko-rysunkowe. Piotr Truchel oraz Piotr Kajetan Matczuk z młodzieżą z Władysławowa dostarczyli muzycznych doznań. To utalentowani wykonawcy, którzy chcą rozwijać wokalne i gitarowe talenty mieszkańców naszej gminy. Ponadto w ofercie Domu Kultury Bez Miejsca są warsztaty aktorsko-filmowe dla młodzieży oraz muzyczne dla dzieci.

O 14:30 aktorzy z Fundacji Form.Art z Łodzi przedstawili spektakl dla dzieci „O Piracie Buciorze, który zgubił swój skarb”. W trakcie spektaklu wiał prawdziwie silny, morski wiatr, który dodawał dramaturgii całemu przedstawieniu. Podczas pirackich zabaw, świetnie bawili się również dorośli, którzy w rezultacie przegrali z silną grupą maluchów w konkurencji przeciągania pirackiej liny okrętowej.

Po zmroku licznie przybyła publiczność miała okazję uczestniczyć w widowisku „Pieśń ognia”, które łączyło w sobie elementy tańca ognia, precyzyjnej plastyki ruchu oraz występu szczudlarzy.

Opublikowano: 26 września 2016 14:10

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 2103

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.