Startuje program nauki pływania "Umiem Pływać" (harmonogram, rozkład jazdy autobusów)

Startuje program nauki pływania Umiem Pływać (link otworzy duże zdjęcie)


2 marca 2019 roku rozpoczną się zajęcia sportowe dla uczniów klas I i II Szkół Podstawowych z terenu Gminy Władysławowo, organizowane w ramach Programu Powszechnej Nauki Pływania „UMIEM PŁYWAĆ”. Poniżej przedstawiamy Państwu użyteczne informacje, związane z realizacją zajęć.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW

Uczniowie przejdą kurs nauki pływania w ramach ogólnopolskiego projektu ,,Umiem pływać”. Projekt przewiduje przeprowadzenie łącznie 15 godzin zajęć nauki pływania dla 12 grup. Podstawowym celem projektu jest doprowadzenie do opanowania przez uczniów elementarnych sposobów pływania oraz zdobycie umiejętności pływania stylem grzbietowym, a także uświadomienie dzieciom, rodzicom korzyści zdrowotnych, jakie pociąga za sobą umiejętność nauki pływania. Pływanie jest postrzegane jako sport najbardziej wszechstronny i bezpieczny, który doskonale wpływa na sprawność wszystkich układów anatomicznych człowieka i przyczynia się do podnoszenia ogólnej wydolności organizmu. 

Szczegółowych informacji można uzyskać pod nr. tel. 58 674-54-80, 58 674-54-01 lub w p. 327 Urzędu Miejskiego we Władysławowie.

Opublikowano: 27 lutego 2019 10:04

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Harmonogram Zajęć - "Umiem Pływać" [169.01 KB]

Rozkład Jazdy Autobusów - "Umiem Pływać" [117.71 KB]

Powiązane wiadomości:

Wyświetleń: 1172

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.