„Bursztynowy Katamaran” dla Gminy Władysławowo! (foto i wideo)

(link otworzy duże zdjęcie)

Gmina Władysławowo została wyróżniona za współpracę z organizacjami pozarządowymi. „Bursztynowy Katamaran” na uroczystej gali wręczania nagród Bursztynowego Mieczyka im. Macieja Płażyńskiego w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku odebrał Burmistrz Władysławowa Roman Kużel.

Nagroda Bursztynowego Mieczyka im. Macieja Płażyńskiego jest wieloletnią inicjatywą w województwie pomorskim. Jej głównym celem jest wzmocnienie i poszerzenie aktywności społeczności lokalnych. Podstawową wartością jest praca na rzecz dobra wspólnego oparta na zaufaniu i solidarności.

Nagroda została ufundowana przez wojewodę pomorskiego, marszałka województwa pomorskiego oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku. Tegoroczna edycja konkursu miała na celu promowanie najlepszych rozwiązań tzw. dobrych praktyk, realizowanych przez organizacje pozarządowe. Kapituła Nagrody Bursztynowego Mieczyka przyznała nagrody za działalność w roku 2015 w obszarach: pomoc społeczna, ochrona środowiska i edukacja ekologiczna oraz ekonomia społeczna.

Szczegóły: bursztynowymieczyk.pomorskie.pl

Opublikowano: 07 grudnia 2015 14:23

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Powiązane wiadomości:

Wyświetleń: 800

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.