Dzień Seniora Grup Energa i LOTOS we Władysławowie! (22/09)

Dzień Seniora Grup Energa i LOTOS we Władysławowie (link otworzy duże zdjęcie)


Zapraszamy wraz z organizatorami  Grupą Energa i Grupą LOTOS – na Gminny Dzień Seniora we Władysławowie. Odbędzie się on 22 września w godz. 10:00-14:00 w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Morskiej 1.

„Dynamiczni Seniorzy z Energią” to nie tylko ćwiczenia ruchowe. W każdej z miejscowości zaplanowane zostały Gminne Dni Seniora. W ich trakcie goście będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań EKG, zmierzyć poziom cukru we krwi i sprawdzić wskaźnik masy ciała. W interpretacji wyników pomoże lekarz geriatra oraz dietetyk.

Partnerem tegorocznej edycji programu jest Grupa LOTOS. Dzięki temu podczas Gminnych Dni Seniorach można wziąć udział w warsztatach „Mistrzowie w pasach” i dowiedzieć się, jak bezpiecznie podróżować samochodem i jak najlepiej przewozić w nim swoje wnuki.

Dodatkowo, o problemie smogu opowiadać będą przedstawiciele straży pożarnej, a funkcjonariusze policji przypomną, jak nie dać się nabrać pukającym do naszych drzwi oszustom.

Opublikowano: 12 września 2018 10:33

Kategoria: Ogłoszenia

Zdjęcia:

Powiązane wiadomości:

Wyświetleń: 790

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.