Wspólne zdjęcie krwiodawców Pomorza (19/01)

Wspólne zdjęcie krwiodawców Pomorza (link otworzy duże zdjęcie)


W ramach akcji Ultrakrew „Każdy ma swój krwiobieg”, promującej honorowe oddawanie krwi i aktywność fizyczną 19 stycznia o godz. 9:00 na molo w Gdyni Orłowie zorganizowane zostanie spotkanie, który uwieczni wspólne zdjęcie krwiodawców Pomorza.

Zapraszamy wszystkich krwiodawców, czyli "ludzi, dzięki którum żyją inni ludzie" na wspólne zdjęcie. Przyjdźmy i pokażmy, że krew to energia życia, którą warto się dzielić. Zabierzcie ze sobą symbolicznie coś czerwonego. To inicjatywa, na którą zapraszamy wspólnie z Panią Marszałek Agnieszką Kapałą-Sokalską z Samorządu Województwa Pomorskiego, Dyrekcją RCKiK w Gdańsku i WCKiK Terenową Stacją w Gdańsku. Po wspólnym zdjęciu, wszystkich chętnych zapraszamy do biegu lub przejścia odcinka plaży do mola w Gdańsku - Brzeźnie.

Opublikowano: 08 stycznia 2019 13:12

Kategoria: Ogłoszenia

Powiązane wiadomości:

Wyświetleń: 544

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.