Ulica Harcerska wybudowana w ramach BO (foto)

Wybudowana przy użyciu płyt YOMB ul. Harcerska we Władysławowie (link otworzy duże zdjęcie)


Nawierzchnia jezdni ulicy Harcerskiej we Władysławowie na odcinku od ulicy Droga Chłapowska do ulicy Na Stoku została utwardzona. Autorem projektu inwestycji, realizowanej w ramach I edycji Budżetu Obywatelskiego, jest Mariusz Głowienka.

Droga o długości 400 metrów utwardzona została płytami typu YOMB. Przy okazji wyremontowano także nawierzchnię zjazdu z ulicy Droga Chłapowska.  To pierwsza i jakże ważna inwestycja przeprowadzona w ramach budżetu obywatelskiego. Wraz z oddaną już wcześniej do użytku ul. Jachtową, w połączeniu z Drogą Chłapowską, drogi te stanowią naturalny objazd centrum miasta i pozwalają na dotarcie, tak do osiedla Cetniewo, jak i zachodniej części naszej gminy. Po sezonie powinna także ruszyć, realizowana przy wsparciu środków z rządowego programu przebudowa ul. Żwirowej, która będzie kolejną, znaczącą alternatywą dla zmotoryzowanych  mówi Burmistrz Władysławowa Roman Kużel.

Na realizację inwestycji utwardzenia ul. Jachtowej we Władysławowie z budżetu obywatelskiego 2016 przeznaczono kwotę 225 000 złotych.

Opublikowano: 23 maja 2017 09:19

Kategoria: Inwestycje

Zdjęcia:

Powiązane wiadomości:

Wyświetleń: 3766

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.