Zabytkowa w Ostrowie z nowym chodnikiem (foto)

Zabytkowa w Ostrowie z nowym chodnikiem (link otworzy duże zdjęcie)


Przy ulicy Zabytkowej w Ostrowie na wysokości od ul. Dożynkowej do ul. Żniwnej wybudowany został nowy chodnik z kostki brukowej. Wcześniej ciąg pieszy wykonano na sąsiadującej z Zabytkową ulicy Plażowej.

W samym Ostrowie, jeszcze przed sezonem letnim, wyremontowano nawierzchnię chodnika przy ulicy Plażowej, gdzie liczne ubytki i uszkodzenia, zastąpiła nowa kostka brukowa, uszlachetniona kamienną posypką. Teraz, nowy chodnik o szerokości dwóch i długości dwustu metrów, wykonany został przy prostopadłej do Plażowej – ul. Zabytkowej w Ostrowie. To kolejna inwestycja na terenie gminy Władysławowo poprawiająca tak ład przestrzenny, jak i bezpieczeństwo pieszych. Koszt inwestycji wyniósł ok. 75 tysięcy złotych.

Opublikowano: 19 października 2017 10:13

Kategoria: Inwestycje

Zdjęcia:

Filmy:

Powiązane wiadomości:

Wyświetleń: 930

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.