Nowy chodnik połączył ul. Rybacką i Abrahama (foto)

Nowy chodnik połączył ul. Rybacką i Abrahama (link otworzy duże zdjęcie)


Stary, wyszczerbiony, krzywy i pozostawiający wiele do życzenia chodnik już zniknął. W jego miejsce na łączniku ul. Rybackiej i Abrahama we Władysławowie powstał nowy ciąg pieszy wykonany z kostki brukowej.

To kolejna z inwestycji w tzw. infrastrukturę lokalną. Mieszkańcy od miesięcy zgłaszali zły stan techniczny chodnika prowadzącego od ulicy Rybackiej do Abrahama we Władysławowie. Wyrazem potrzeby remontu było przekazanie na zebraniu mieszkańców osiedla Śródmieście całkowitej puli środków w wysokości 12 tys. zł., dysponowanej przez jednostki pomocnicze, na wykonie takiej inwestycji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom z budżetu Gminy Władysławowo dołożono resztę pieniędzy i tak za 75 tys. zł. udało się wykonać z obu stron chodnik z kostki brukowej o łącznej długości blisko 200 mb.

Więcej: zobacz w programie TTM "Wieści z samorządu - gmina Władysławowo".

Opublikowano: 01 grudnia 2017 11:14

Kategoria: Inwestycje

Zdjęcia:

Filmy:

Powiązane wiadomości:

Wyświetleń: 1261

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.