Wejście na plażę nr 14 oświetliło UFO (foto)

Wejście na plażę nr 14 w Chłapowie oświetliło UFO (link otworzy duże zdjęcie)


Kolejne wejście na plażę w Gminie Władysławowo rozświetliło się pełnym blaskiem. Tym razem mowa o wejściu na plażę nr 14 w Chłapowie, gdzie zamontowano 19 słupów oświetleniowych z oprawami LED typu UFO.

Wcześniej lampy zamontowano na wejściach nr 1, 12 i 13, a dwa lata temu nr 23. Teraz oprawy rozbłysły na nowo wybudowanym zejściu na plażę nr 14 w Chłapowie.  To dla nas jeden z inwestycyjnych priorytetów - rozbudowa oświetlenia na terenie gminy, ze szczególnym uwzględnieniem wejść na plażę. Chłapowskie zejście z oświetleniem i nowymi schodami robi ogromne wrażenie. Przy okazji podświetliliśmy istniejący krzyż przy wejściu na schody. Zapraszam wszystkich na wieczorny zimowy spacer, aby zobaczyć ten piękny efekt  mówi Burmistrz Władysławowa Roman Kużel.

Do budowy oświetlenia dojścia na plażę nr 14 w Chłapowie wykorzystano niespełna 550 metrów sieci kablowej, 19 słupów oświetleniowych oraz energooszczędne oprawy LED typu UFO. Koszt inwestycji wyniósł blisko 180 tys. zł. To nie koniec inwestycji, związanych z rozświetlaniem wejść na plażę w Gminie Władysławowo. Pod koniec 2017 roku wykonano także lampy na wejściu nr 35 w Ostrowie, 24 w Jastrzębiej Górze oraz 43 w Karwi. Ich opis oraz zdjęcia przedstawimy Państwu w kolejnych artykułach.

Opublikowano: 04 stycznia 2018 12:43

Kategoria: Inwestycje

Zdjęcia:

Filmy:

Powiązane wiadomości:

Wyświetleń: 2263

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.