Kultura: Warsztaty, impreza darmowa, impreza dla dzieci

Warsztat pisarza z Pajączkiem Łukaszem

01 lutego 2018 10:00
gen. J. Hallera 19, Władysławowo, pucki, pomorskie
Sala 309, Urząd Miejski

Skąd się biorą książki? Jak pracuje pisarz? Czy wyobraźnię można ćwiczyć? Tego wszystkiego można się dowiedzieć na warsztatach literacko-plastycznych z Pajączek Łukasz.

Agnieszka Stanek-Pacholczyk i Kinga Jansen, to dwie przyjaciółki, których pasją jest pisanie opowiadań dla dzieci o małym, ciekawskim pajączku w kolorowych skarpetkach. Autorki piszą o rzeczach zwyczajnych, otaczających nas na co dzień. Pragną wzbudzać ciekawość świata, wydobywając jego piękno z pozornie błahych i często niezauważalnych szczegółów. Do tej pory drukiem ukazały się dwie części przygód Pajączka Łukasza. Agnieszka Stanek-Pacholczyk na podstawie własnych tekstów prowadzi warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci w różnym wieku, zajmuje się również promowaniem czytelnictwa jako ważnego elementu wychowania dzieci.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 4-7 lat.
Zapraszamy: 1.02.2018 r, sala 309 UM, godz. 10:00.
Obowiązują wcześniejsze zapisy: dominika@ckpis.pl
Ilość miejsc ograniczona.

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.