Inne: impreza darmowa, impreza otwarta

"Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny" w Gminie Władysławowo

2018-04-21 - 2018-04-22
od: 06:00 do 23:59
Władysławowo, pucki, pomorskie
Gmina Władysławowo

Gmina Władysławowo zaprasza przedsiębiorców i usługodawców do wzięcia udziału w kolejnej edycji akcji „Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny”, która odbędzie się w dniach 21-22 kwietnia 2018 roku w naszej gminie.

Akcja dostępna jest dla wszystkich, którzy chcą w prosty sposób wypromować swoje usługi bądź produkty i obniżą ich ceny o 50% w dniach 21-22 kwietnia.

W tegorocznej edycji bierze udział 15 miast i gmin z terenu województwa pomorskiego. Wszyscy Partnerzy objęci są wspólną kampanią promocyjną (media społecznościowe, billboardy, plakaty).

Koordynatorem przedsięwzięcia jest Obszar Metropolitalny Gdańsk-Gdynia-Sopot.
Na stronie www.metropoliagdansk.pl/rozsmakuj-sie-w-metropolii/ dostępne są informacje dotyczące tegorocznych terminów akcji oraz Partnerów.

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w promocji należy do 30 marca wypełnić, podpisać i złożyć Deklarację
- osobiście w biurze Centrum Kultury, Promocji i Sportu we Władysławowie, ul. Towarowa 8,
- mailowo na adres dominika@ckpis.pl.
Deklaracja i regulamin dostępne są na stronie wladyslawowo.pl

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 58 674 54 41.

Lista Partnerów, którzy zgłosili się do naszej gminnej akcji będzie dostępna od 6 kwietnia 2018 roku w wydarzeniu oraz na stronie wladyslawowo.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.