Sport: Pozostałe dyscypliny indywidualne

Akcja "Dzieciaki do Rakiet" we Władysławowie

21 lipca 2018
Merkleina, Władysławowo, pucki, pomorskie
Aleja Gwiazd Sportu

21 lipca we Władysławowie odbędzie się wydarzenie w ramach akcji „Dzieciaki do Rakiet”. Dzieci będą miały okazję bezpłatnie spróbować gry w tenisa pod okiem profesjonalnych trenerów. Celem przedsięwzięcia organizowanego przez Bank BGŻ BNP Paribas jest promocja tenisa, aktywnego stylu życia, a także wprowadzenie tenisa dyscypliny na lekcje wychowania fizycznego.

W akcji uczestniczyć będzie Mariusz Fyrstenberg, ambasador akcji, utytułowany polski tenisista, wielokrotny uczestnik turniejów wielkoszlemowych.

Akcja „Dzieciaki do Rakiet” zawita do Władysławowa na Aleję Gwiazd Sportu w sobotę 21 lipca. Staną tam mobilne korty, na których odbędą się bezpłatne treningi tenisowe dla dzieci, prowadzone przez profesjonalnych trenerów. Zapisy na stronie internetowej: www.dzieciakidorakiet.pl, a także na miejscu podczas wydarzenia. W zajęciach mogą wziąć udział wszystkie dzieci w wieku od 5 do 12 lat. 

To trzecia edycja programu, dzięki któremu po raz pierwszy w życiu w tenisa zagrało dotąd już kilka tysięcy dzieci.

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.