Inne: impreza darmowa, impreza dla rodziców z dziećmi, impreza otwarta

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

13 stycznia 2019 od: 17:00 do 20:00
Hallera 19, Władysławowo, pucki, pomorskie
Urząd Miejski we Władysławowie

W niedzielę 13 stycznia 2019 roku odbędzie się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jego celem będzie zakup sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych, mogących udzielić pomocy najciężej chorym dzieciom.

Również i tym razem na terenie Gminy Władysławowo spotkać będzie można wolontariuszy kwestujących do puszek. Co zrobić, aby zostać jednym z nich?  To proste - trzeba zgłosić się do władysławowskiego sztabu WOŚP. Najprościej i najszybciej można dokonać tego elektronicznie, bez wychodzenia z domu, rejestrując się na stronie www.iwolontariusz.wosp.org.pl lub logując się do utworzonego już konta. Drugim krokiem jest wybór sztabu – władysławowski (CKPiS we Władysławowie) ma numer 958. Na zgłoszenia wolontariuszy czekamy do 31 grudnia 2018 roku.

Jeśli posiadasz ciekawy przedmiot, który w ramach 27. Finału WOŚP mógłby zostać sprzedany, a dochód przekazany na konto Orkiestry, przynieś go w niedzielę 13 stycznia 2019 roku do Urzędu Miejskiego we Władysławowie.

Szczegółowe informacje: Centrum Kultury, Promocji i Sportu we Władysławowie, ul. Towarowa 8 (przy wieży ciśnień), tel. 58 674 54 41, e-mail: biuro@ckpis.pl.

Program WOŚP 2019 we Władysławowie:

17:00 Studio Tańca „Dance Flow”
18:00 występ uczestników warsztatów wokalnych we Władysławowie + Piotr Matczuk (zespół Piramidy)
19:00 występ zespołu G.A.S.P.
20:00 światełko do nieba

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.