Morska 1, Władysławowo, pucki, pomorskie
Hala - Zespół Szkół nr 1 we Władysławowie

Kolejna edycja turnieju futsalowego w Gminie Władysławowo.
Tym razem wydarzenie odbędzie się w hali Zespołu Szkół nr 1 we Władysławowie.

Zawody odbędą się 23 lutego (niedziela) 2020 r. o godzinie 9:00. Pierwsze mecze zaplanowano na godzinę 9.10.
Czas gry poszczególnych meczy wynosi 1x15 minut.
Przewidywany koniec rozgrywek około godziny 14.30-15.00.

Udział w turnieju weźmie osiem drużyn. Lista zgłoszonych drużyn została podana poniżej.

Na ten moment nie ma wolnych miejsc w turnieju!

Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. Mecze w w/w grupach rozgrywamy systemem każdy z każdym. Drużyny zostały rozstawione do grup na podstawie wyników z ubiegłorocznego turnieju.

Drużyny z dwóch pierwszych miejsc z każdej grupy awansują do półfinałów (cztery drużyny). Odbędą się również spotkania o miejsce piąte oraz siódme.