We Władysławowie powołano Polskie Stowarzyszenie Klasy O’pen Bic

Prezydent Polskiego Stowarzyszenia Klasy O’pen Bic - Adam Budzisz (link otworzy duże zdjęcie)


Żeglarstwo we Władysławowie nabiera rumieńców! Pod koniec ubiegłego roku na spotkaniu w COS OPO Cetniewo powołano Polskie Stowarzyszenie Klasy O'pen BIC. Zachęcamy Państwa do przeczytania wywiadu z jego prezydentem - Adamem Budziszem.

- Nasza klasa jest dla takich dzieci, które w pewnym momencie na Optimiście się nie rozwijają, ale są jeszcze za słabe na Lasera - mówi Adam Budzisz, prezydent Polskiego Stowarzyszenia Klasy O’pen Bic.
Kompletny wywiad dostępny jest na portalu informacyjnym Żeglarski.info

Przypomnijmy, w Zespole Szkół nr 1 we Władysławowie od września 2015 r., w ramach innowacji pedagogicznej „Na wodzie i o wodzie” autorstwa Henryka Jeki, utworzona została klasa żeglarska. Dodatkowo dla uczniów na wodach Zatoki Puckiej organizowane są warsztaty na łódkach. Ponadto w listopadzie 2016 r. Gmina Władysławowo pozyskała kolejne grunty pod budowę Ośrodka Żeglarskiego, który ma powstać na terenie osiedla Szotland we Władysławowie.

Opublikowano: 12 stycznia 2017 16:38

Kategoria: Aktualności

Powiązane wiadomości:

Wyświetleń: 1900

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.