Gmina przekazała dotację dla Szpitala w Wejherowie (foto i wideo)

Gmina Władysławowo przekazała dotację na rzecz Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie (link otworzy


Gmina Władysławowo przekazała 15 tysięcy złotych na rzecz Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie. Dotacja zostanie przeznaczona na doposażenie Oddziału Neurologii w system przywoławczy, który daje pacjentom możliwość szybkiego wezwania pomocy.

– Nie jest to oczywiście naszym obowiązkiem, ale wielu naszych mieszkańców, czy też turystów latem, leczy się w Wejherowie, więc po części jest to też "nasz" szpital – mówi Burmistrz Władysławowa Roman Kużel. Podczas podpisania umowy w wejherowskim Szpitalu, jego prezes dr Andrzej Zieleniewski, podziękował Burmistrzowi za dotację, dodając że "dla placówki, każde wsparcie jest niezwykle istotne".

Zobacz także: Materiał wideo TTM pn. "Szpital z dotacją od gminy Władysławowo".

Więcej także: Radio Kaszebe - Oddział neurologii wejherowskiego szpitala wsparła gmina Władysławowo.

Opublikowano: 23 marca 2017 13:19

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 1644

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.