Tomasz Grycko ponownie Mistrzem Polski! (foto i wideo)

Tomasz Grycko Mistrzem Polski (link otworzy duże zdjęcie)


Zawodnik Blizy Władysławowo Tomasz Grycko powrócił i to w wielkim stylu! 27 sierpnia w Siedlcach podczas Mistrzostw Polski w biegu na 5 km, okazał się najszybszy i sięgnął po swój kolejny tytuł.

Złoty medal Tomasz Grycko zdobył z wynikiem 14 minut 27 sekund. Zwycięstwo jest tym cenniejsze, że zostało wywalczone po przerwie spowodowanej kontuzją w pierwszej części sezonu. Podopieczny Piotra Oberziga swoją ciężką pracą na treningach i chęcią powrotu do szybkiego biegania wśród najlepszych w Polsce udowodnił, że nie ma rzeczy niemożliwych. Ten złoty medal rodził się w bólach, ale - jak mówi jego trener - zasłużył na niego Tomek jak nigdy dotąd! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Opublikowano: 29 sierpnia 2017 11:48

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 1217

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.