Nowy rok szkolny - czas start! (foto)

Nowy rok szkolny - czas start! (link otworzy duże zdjęcie)


Dokładnie 1852 uczniów rozpoczęło dziś w Gminie Władysławowo nowy rok szkolny 2018/2019. Szczególnie dla 176 dzieci, którzy po raz pierwszy założyli plecak i poznali swoje koleżanki, kolegów oraz nauczycieli był to wyjątkowy dzień. Tym pierwszym, jak i drugim, życzymy ciekawych przeżyć, znakomitych wyników w nauce oraz dużo radości, tak na przerwach, jak i w trakcie lekcji.

Burmistrz Władysławowa Roman Kużel podczas apeli – uczniom oraz pracownikom Szkoły – życzył, aby ten nowy rok szkolny spędzili w pomyślny i udany sposób. By nie zabrakło uśmiechu i szczęścia, a każdy kolejny dzień, nie tylko zbliżał do wakacji, ale był po prostu ciekawym doświadczeniem.

Poniżej załączamy zdjęcia z kilku uroczystości, jakie zorganizowane zostały w placówkach oświatowych na terenie Gminy Władysławowo.

Opublikowano: 03 września 2018 13:23

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 494

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.