Zagraliśmy rekordowo dla WOŚP (foto)

Zagraliśmy rekordowo dla WOŚP (link otworzy duże zdjęcie)


W niedzielę 13 stycznia odbył się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcja po raz kolejny już objęła Gminę Władysławowo, gdzie przez cały dzień spotkać można było 30 kwestujących do specjalnych puszek wolontariuszy. W godzinach popołudniowych i wieczornych w Urzędzie Miejskim we Władysławowie odbyła się część artystyczna – występom Studia Tańca „Dance Flow”, uczestników warsztatów wokalnych we Władysławowie oraz zespołu G.A.S.P. towarzyszyła sprzedaż ciekawych przedmiotów (w tym „Bursztynowych Serduszek”) i pamiątek WOŚP, loteria fantowa, stoisko cukiernicze Koła Gospodyń z Władysławowa i gastronomiczne COS OPO „Cetniewo”.

Pośród osób i instytucji, które przekazały przedmioty do sprzedaży w ramach 27. Finału WOŚP we Władysławowie, znaleźli się m.in.:
- Piotr Dettlaff
- Tomasz Grycko
- Piotr Golla
- Sławomir Golla
- Kazimierz Skotzke
- Ewa Kownacka
- Szymon Redlin
- Beata Gawryszczak
- państwo Jackowscy
- Grzegorz Kasprzyk
- senator Sławomir Rybicki
- Władysławowskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich i Ofiar Przemocy w Rodzinie
- bank BGŻ BNP Paribas o/Władysławowo
- Hotel Astor w Jastrzębiej Górze
- Studio Tańca „Dance Flow”
- Sklep Orientalny „Świat Igora” z Jastrzębiej Góry
- Koło Gospodyń z Władysławowa
- zespół Manijôce
- zespół Enej

Dzięki ludziom dobrej woli na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych w Gminie Władysławowo udało się zebrać kwotę 45077,44 złotych. W imieniu dzieci – dziękujemy!

Opublikowano: 14 stycznia 2019 10:17

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 811

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.