Nowi przyjaciele gminy (foto)

Nowi przyjaciele gminy (link otworzy duże zdjęcie)


Burmistrz Władysławowa Roman Kużel wręczył kolejne honorowe wyróżnienia "Przyjaciel Gminy Władysławowo". Otrzymali je tym razem Teresa i Zbigniew z Woli (woj. śląskie), którzy od 1999 roku przyjeżdżają do Chłapowa.

W 2018 roku honorowe tytuły "Przyjaciół Gminy Władysławowo" otrzymało w sumie 6 osób. W bieżącym, pierwszymi wyróżnionymi zostali Teresa i Zbigniew z Woli w województwie śląskim. Ich kandydaturę tradycyjnie zgłosiła właścicielka obiektu noclegowego w Chłapowie, w którym każdego roku wypoczywają. Jak mówią, czują się w naszej gminie wspaniale i bardzo odpowiada im nadmorski klimat. Każdy pobyt u nas to dla nich sporo radości, zauważają również dużo pozytywnych zmian w przestrzeni publicznej. Na spotkaniu w Urzędzie Miejskim Burmistrz oraz radny miejski Mariusz Głowienka dziękowali wieloletnim wczasowiczom za ich sentyment do naszej gminy, życząc udanego wypoczynku, przy okazji zapraszając także na kolejne wakacje. Oprócz samych dyplomów gratulacyjnych, czerwonych róż, wyróżnieni otrzymali paczki z gminnymi gadżetami.

Przypominamy, tytuł „Przyjaciel Gminy Władysławowo” nadaje się osobie fizycznej – turystom, którzy przyjeżdżają na teren Gminy Władysławowo i tu wypoczywają od minimum 15 lat. Więcej informacji nt. wyróżnienia, w tym wniosek o przyznanie, dostępnych jest w Biuletynie Informacji Publicznej.

Opublikowano: 01 lipca 2019 09:40

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 367

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.