Rozpoczął się nabór wniosków w Programie „Czyste Powietrze”

Ruszył nabór wniosków w Programie „Czyste Powietrze” (link otworzy duże zdjęcie)


Informujemy Państwa, że w ramach krajowego programu "Czyste Powietrze" ruszył nabór wniosków. Program skupia się na wymianie starych pieców i kotłów na paliwo stałe oraz termomodernizacji budynków jednorodzinnych, by efektywnie zarządzać energią. Skierowany jest do osób fizycznych, będących właścicielami domów jednorodzinnych lub osób posiadających zgodę na rozpoczęcie budowy budynku jednorodzinnego. Dotacje i pożyczki będą udzielane za pośrednictwem szesnastu Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (WFOŚiGW).
 

Na stronie internetowej WFOŚiGW uruchomiony został Portal Beneficjenta, za pomocą którego mogą Państwo aplikować o dofinansowanie.

Spotkanie informacyjne:

Przypominamy Państwu również o spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się 1 października 2018 r. o godz. 16:00 w sali konferencyjnej COS OPO "Cetniewo" we Władysławowie.

Zakres spotkania będzie obejmować trzy bloki tematyczne:

1. jakość powietrza (definicja niskiej emisji, przyczyny i skutki niskiej emisji, informacje o stanie powietrza w danym regionie),

2. propozycje wsparcia dla zwalczania niskiej emisji (program NFOŚiGW Czyste Powietrze oraz programy BOŚ S.A.),

3. warsztaty pisania wniosków do programu Czyste Powietrze.

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać na stronach internetowych: Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku oraz Ministerstwa Ochrony Środowiska.

W razie pytań, szczegółowych informacji udzielają pracownicy WFOŚiGW w Gdańsku: doradcy@wfos.gdansk.pl, tel. 58 743-18-00.

Opublikowano: 19 września 2018 11:42

Kategoria: Komunikaty

Powiązane wiadomości:

Wyświetleń: 1212

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.