Komunikat ws. awarii sieci kanalizacyjnej


2 grudnia miała miejsce awaria sieci kanalizacyjnej na terenie osiedla Szotland we Władysławowie, w wyniku której na powierzchnię gruntu wylało się kilka metrów sześciennych nieczystości. Przekazujemy informację, że niedrożność została już usunięta.

Jednocześnie pragniemy zapewnić, że woda ta nie ma styczności z wodą pitną. Zgodnie z zapewnieniem Wojewódzkiej Inspekcji Ochrony Środowiska uspokajamy, że zanieczyszczenia płynne pochodzenia biologicznego nie są niebezpieczne i nie powodują skażenia gleby, jak np. zanieczyszenia chemiczne. Tym samym nie zachodzi potrzeba rekultywacji gruntu. Jako Gmina Władysławowo podjęliśmy działania w celu usunięcia wycieku nieczystości, których odpompowania dokonali strażacy z miejscowego OSP.

Opublikowano: 03 grudnia 2018 13:25

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 728

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.