Koniec awarii kolektora – nie dotyczyła kąpielisk we Władysławowie


Uspokajamy, że awaria kolektora tłocznego Oczyszczalni Swarzewo w okolicach Słonych Łąk od strony Zatoki Puckiej, nie ma żadnego wpływu na kąpieliska organizowane przez Gminę Władysławowo. To obszar gdzie nie znajdują się plaże, jest on niedostępny dla ruchu turystycznego.

Wszystkie kąpieliska organizowane przez Gminę Władysławowo ulokowane są od strony otwartego morza. Są czynne, czyste i bezpieczne!

 


Więcej informacji nt. awarii kolektora pod nr. tel. 695-797-791 udziela Sławomir Żarna ze Spółki Wodno-Ściekowej "SWARZEWO".

AKTUALIZACJA z dn. 12 czerwca: o godz. 22:32 awaria została usunięta. Wszystkie ścieki tłoczone są ponownie do Oczyszczalni Ścieków w Swarzewie.

Opublikowano: 12 czerwca 2019 14:20

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 1154

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.