Lokalny Punkt Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem

Lokalny Punkt Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem (link otworzy duże zdjęcie)


Stowarzyszeniu OVUM powierzono na terenie powiatu puckiego realizację zadania publicznego w zakresie pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem i świadkom, a także osobom im najbliższym. Zadanie jest współfinansowane ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości. Lokalny Punkt Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem we Władysławowie prowadzony jest w Urzędzie Miejskim przy ul. gen. J. Hallera 19 w środy w godzinach 13:00-17:00.

W celu uzyskania pomocy sugerujemy uprzedni kontakt telefoniczny z osobami pierwszego kontaktu pod nr tel. 58 776-40-67. Dyżur telefoniczny jest prowadzony całodobowo.

Stowarzyszenie OVUM w ramach realizacji zadania publicznego zapewnia m.in. pomoc prawną, psychologiczną, psychoterapeutyczną, mediacyjną i materialną.

Opublikowano: 10 kwietnia 2019 13:01

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 386

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.