Przedstaw pomysł na zagospodarowanie "Szperku" w Chałupach (do 31/05)

Przedstaw pomysł na zagospodarowanie Szperku w Chałupach (link otworzy duże zdjęcie)


Zachęcamy mieszkańców Chałup, gminy Władysławowo, jak i wszystkich zainteresowanych do składania propozycji zagospodarowania działki 154/10 w Chałupach tzw. "Szperku" (zaznaczona na mapce). Opisz lub narysuj swoją wizję, a być może wedle Twoich uwag, zostanie przygotowana koncepcja zagospodarowania reprezentatywnego placu przy ul. Kaperskiej nad Zatoką Pucką. Propozycje należy przesyłać na e-mail: archi@wladyslawowo.pl w nieprzekraczalnym terminie do 31 maja 2019 roku.

Wszystkie złożone wnioski zostaną przekazane jako materiał wyjściowy uczestnikom konkursu na "Opracowanie koncepcji architektonicznej zagospodarowania tzw. "Szperku" - działki 154/10 w Chałupach wraz z otoczeniem " i posłużą jako wytyczne/inspiracje do dalszych prac projektowych.

Opublikowano: 16 kwietnia 2019 14:28

Kategoria: Komunikaty

Powiązane wiadomości:

Wyświetleń: 1673

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.