Kultura: Warsztaty, impreza darmowa

Przenikanie czasów - Fotgrafia z rodzinnych albumów /Miejskie Lekcje Fotografii

19 października 2018 od: 17:00 do 20:00
ul. Niepodległości 16, Władysławowo, pucki, pomorskie
Siedziba Stowarzyszenia Rozwoju Szotlandu, ul. Niepodległości 16, Władysławowo (obok przedszkola Bursztynek).

📷 Cykl „Miejskie Lekcje Fotografii” - warsztaty fotograficzne i projekcje filmów o tematyce związanej z fotografią.

📷 Przenikanie czasów. Fotografia z rodzinnych albumów - warsztat

🗓 19 października (piątek), 17:00-20:00, Siedziba Stowarzyszenia Rozwoju Szotlandu, ul. Niepodległości 16, Władysławowo (obok przedszkola Bursztynek).

💸 Wstęp wolny! Liczba miejsc: 12.

 

Obowiązują zapisy: wstęp wolny - po uprzednim zarezerwowaniu miejsca mailowo dominika@ckpis.pl lub telefonicznie 58 674 54 45


***

Jeśli lubisz przeglądać fotografie z rodzinnych albumów i jesteś osobą, która pielęgnuje przekazywanie rodzinnych historii z historią Twojego miasta w tle – to spotkanie jest dla Ciebie.

Zabierz ze sobą na warsztat swój fotograficzny album rodzinny.
W trakcie warsztatu stworzysz sentymentalną mapę ważnych dla Ciebie miejsc we Władysławowie. Wspólnie przyjrzymy się fotografiom z rodzinnych albumów i wybierzemy te, na których oprócz osobistej historii zapisana jest historia Twojego miasta.

Uczestnicy/uczestniczki spotkania zostaną zaproszeni do opowiedzenia historii TEJ JEDNEJ fotografii, podczas spaceru po miejscowości – dokładnie w tym miejscu, w którym została ona wykonana kiedyś.

Zabierz ze sobą na spotkanie minimum 5 fotografii z rodzinnego archiwum, wykonanych na tle ważnych dla Ciebie miejsc we Władysławowie.

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.