Mityng Brydżowy o Puchar Burmistrza Władysławowa (foto)

Mityng Brydżowy - Władysławowo 2017 (link otworzy duże zdjęcie)


Już po raz 16-ty do Władysławowa zjechali brydżyści, aby się zmierzyć przy „zielonym stoliku'' w ramach Mityngu Brydżowego o Puchar Burmistrza Władysławowa.

W gościnnych progach pensjonatu „Pomorzanka” w dniach 6 i 7 maja w szranki stanęło ponad osiemdziesięciu zawodników - głównie z Pomorza, ale także z innych ośrodków brydżowych w kraju m.in. z woj. mazowieckiego, lubelskiego, wielkopolskiego czy zachodniopomorskiego.

Zawody odbywały się w znakomitej atmosferze. Rozegrano 3 turnieje, z których niedzielny był turniejem ogólnopolskim, a jednocześnie rozgrywanym jako Grand Prix Pomorskiego Związku Brydża Sportowego. W wyniku rozgrywek wyłoniono najlepszych zawodników klasyfikacji mityngowej.

Puchar Burmistrza Władysławowa zdobyła para arcymistrzów międzynarodowych Krzysztof Kasprzak i Kazimierz Omernik, którzy wygrali również 2 turnieje cyklu. Trzeci turniej wygrali Piotr Zamiar i Józef Idczak. Nagrodę dla najlepszych zawodników z Władysławowa otrzymali Leszek Czarnecki i Piotr Darznik. Najlepszą zawodniczką została Marta Sikora, świeżo upieczona mistrzyni Polski w mikstach. Wręczono szereg nagród, m.in. dla 10 najlepszych zawodników, dla najlepszego seniora, juniora, zawodniczki. Kolejni zawodnicy zostali uhonorowani nagrodami ufundowanymi głównie przez Centrum Kultury, Promocji i Sportu we Władysławowie, a także przez Renault Zdunek, OPO Cetniewo oraz kpt. Leszka Wiśniewskiego.

Opublikowano: 17 maja 2017 12:32

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 814

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.