Tomek Grycko z Burmistrzem rozmawiał nt. minionych i zbliżających się startów

Tomasz Grycko z Burmistrzem Władysławowa Romanem Kużel (link otworzy duże zdjęcie)


Tomasz Grycko  zawodnik Blizy Władysławowo wraz z trenerem Piotrem Oberzigiem w Urzędzie Miejskim we Władysławowie spotkali się z Burmistrzem Władysławowa Romanem Kużel. Była to okazja do podsumowania, zbliżającego się ku końcowi sezonu biegowego, który dla naszego znakomitego reprezentanta, był niezwykle udany.

11 marca w Jeleniej Górze podczas Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych Seniorów Tomasz w znakomitym stylu wygrał bieg na 10 km, zdobywając tytuł Mistrza. 27 sierpnia w Siedlcach podczas Mistrzostw Polski w biegu na 5 km nasz zawodnik ponownie okazał się najszybszy i sięgnął po swój kolejny tytuł. Ten złoty medal smakował szczególnie, gdyż został wywalczony po przerwie spowodowanej kontuzją w środku sezonu. To tylko wybrane triumfy z wielu laurów, które w tym roku zdobył Tomasz Grycko. 

Podopieczny Piotra Oberziga na tych sukcesach jednak nie poprzestaje. Nadal ciężko pracuje i przygotowuje się do zbliżających się ważnych imprez sportowych. Już w najbliższy weekend w dniach 5-6 listopada wystartuje w Wojskowych Mistrzostwach Świata w Biegach Przełajowych, jakie organizowane są w Budapeszcie. Tydzień później, już tradycyjnie, weźmie udział w Biegu Niepodległościowym w Gdyni, a zwieńczeniem sezonu będą Mistrzostwa Europy w Biegach Przełajowych, jakie 10 grudnia odbędą się w miejscowości Šamorín na Słowacji.

Między innymi nt. minionych, jak i zbliżających się imprez sportowych Tomasz Grycko rozmawiał podczas spotkania w Urzędzie Miejskim z Burmistrzem Władysławowa Romanem Kużel. Burmistrz gratulując dotychczasowych sukcesów, życzył kolejnych, znakomitych występów i wręczył zawodnikowi Blizy Władysławowo torebkę gminnych gadżetów. Tomek zrewanżował się profesjonalną koszulką dla biegaczy, która jak powiedział Burmistrz na pewno motywować go będzie do sportowych aktywności.

Opublikowano: 02 listopada 2017 12:56

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 1072

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.