Camping z Gminy Władysławowo najlepszy w Polsce

Camping Alexa z tytułem Mister Camping 2017 (źródło: Camping Alexa) (link otworzy duże zdjęcie)


Camping nr 250 "Alexa" w Chłapowie zdobył I miejsce i tytuł "Mister Camping 2017" w konkursie organizowanym przez Polską Federację Caampingu i Caravaningu we współpracy z Departamentem Turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną.

Ponadto, w tegorocznej edycji konkursu na najlepszy camping w Polsce "Mister Camping 2017", wyróżniono camping nr 152 "Kaper" w Chałupach. Jak podano w uzasadnieniu obecność campingów w gronie laureatów konkursu dowodzi profesjonalizmu i zaangażowania ich kierownictwa oraz pracowników, którzy dbają o utrzymanie wysokiego standardu obiektów i o zapewnienie turystom najwyższej jakości usług.

W konkursie "Mister Camping" uczestniczą wszystkie campingi zrzeszone w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu. Celem konkursu jest podwyższenie standardu i jakości usług polskiej bazy campingowej oraz promocja polskich campingów w kraju i zagranicą. W ramach konkursu ocenie podlega m.in. zagospodarowanie i wyposażenie campingu, bezpieczeństwo pobytu na campingu oraz jakość usług i obsługi turystów. Uwzględniane są także opinie turystów krajowych i zagranicznych o campingu.

Najlepsze campingi, będące laureatami konkursu, są rekomendowane i promowane przez Polską Federację Campingu i Caravaningu w informatorach i na mapach campingowych, wydawanych przez PFCC na międzynarodowych imprezach campingowych, a także na stronie internetowej Federacji www.pfcc.eu, prowadzonej w 22 wersjach językowych, która w roku bieżącym odnotowała ponad 6 mln wejść. Najlepsze polskie campingi promowane są także przez Zagraniczne Ośrodki Polskiej Organizacji Turystycznej i na Narodowym Portalu Turystycznym "Odkryj Polskę" prowadzonym w kilkunastu wersjach językowych.

Opublikowano: 17 listopada 2017 11:06

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 879

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.