"Przytul mnie życie" - wieczornica w ZS1 (foto i wideo)

Przytul mnie życie - wieczornica w Zespole Szkół nr 1 (link otworzy duże zdjęcie)


W tym roku wieczornicę pt. "Przytul mnie życie" w Zespole Szkół nr 1 we Władysławowie zorganizowano w dniach 5 i 6 kwietnia. Dochód zebrany przy okazji przedstawienia trafi do chorego na nowotwór oka syna nauczycielki ZS nr 1 - Michała Godlewskiego.

Widowisko  w takich słowach najczęściej świadkowie wieczornicy określali przedstawiony spektakl muzyczno-taneczny. Piękne elementy choreografii, znakomici wokaliści, liryczne wiersze, muzyka na żywo i uzupełniające przekaz wyjątkowe układy taneczne, wywierały niesamowite wrażenie. W organizację wydarzenia tradycyjnie zaangażowanych było wiele osób - od dyrektorów szkoły, przez nauczycieli, uczniów, absolwentów, po przyjaciół szkoły i Studio Sztuki "Da Capo al Fine". Poniżej załączamy zapis wideo transmisji z premiery:

Opublikowano: 06 kwietnia 2018 10:32

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 954

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.