Dzień Przedsiębiorcy (foto)

Dzień Przedsiębiorcy (link otworzy duże zdjęcie)


W dniu 19 kwietnia br. Urząd Miejski we Władysławowie wraz z partnerem - bankiem PKO BP SA zorganizował Dzień Przedsiębiorcy. Wszystkie osoby prowadzące działalność gospodarczą mogły zasięgnąć porad ekspertów z różnych dziedzin prowadzenia biznesu.

Na zainteresowanych czekali pracownicy Urzędu Skarbowego w Pucku, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Pucku, Powiatowego Urzędu Pracy w Pucku, Państwowej Inspekcji Pracy w Wejherowie. O możliwościach pozyskania środków z funduszy unijnych informowali pracownicy Północnokaszubskiej Lokalnej Grupy Rybackiej oraz Urzędu Miejskiego. Można było również zasięgnąć informacji na temat wchodzącego wżycie w maju br. unijnego  rozporządzenia w sprawie ochrony danych osobowych, tzw. RODO, które obowiązuje również sektor prywatny. Bank PKO BP SA informował m.in. z jakich nowoczesnych form finansowania może korzystać firma i jak zwiększyć przychody z działalności gospodarczej.

Dziękujemy wszystkim instytucjom za udział w akcji.

Opublikowano: 27 kwietnia 2018 10:07

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 622

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.