"Rowerowy Maj" wystartował w SP w Chłapowie (foto)

Rowerowy Maj wystartował w SP w Chłapowie (link otworzy duże zdjęcie)


7 maja w Szkole Podstawowej w Chłapowie ruszył "Rowerowy Maj"! To największa kampania w Polsce promująca zdrowy tryb życia i zrównoważoną mobilność wśród dzieci przedszkolnych, uczniów podstawówek oraz grona nauczycielskiego.

"Rowerowy Maj" poprzez zabawę, połączoną z elementami rywalizacji, popularyzuje rower jako środek transportu do szkoły. Uczy dobrych i zdrowych nawyków, które utrzymują się również po zakończeniu kampanii. Podstawówka w Chłapowie jest pierwszą z terenu Gminy Władysławowo biorącą udział w Rowerowym Maju. Jeżeli proponowana forma aktywności się przyjmie, akcja zostanie przeniesiona również do pozostałych placówek oświatowych.

Opublikowano: 10 maja 2018 16:09

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Powiązane wiadomości:

Wyświetleń: 525

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.