TAK dla zdrowego trybu życia - NIE dla nałogów (foto)

TAK dla zdrowego trybu życia - NIE dla nałogów (link otworzy duże zdjęcie)


20 marca 2019 r. w Zespole Szkół nr 1 we Władysławowie odbył się Dzień Profilaktyki – Przeciwdziałania Uzależnieniom i Propagowania Zdrowego Trybu Życia.

Jednym z elementów Dnia Profilaktyki było podsumowanie konkursu plastycznego pn. "Nie pal". Ponadto wszystkie klasy za pośrednictwem prezentacji przedstawiły hasła nawołujące do uwolniania się od uzależnień, a także propagujące zdrowy styl życia. Potwierdzeniem tego nastawienia był chociażby serwowany poczęstunek dla uczniów, na który składały się m.in. zdrowe warzywno–owocowe koktajle. Koordynatorem Dnia Profilaktyki były: psycholog Dominika Badowska oraz pedagog Janina Podgórska. Inicjatywa dofinansowana została ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok 2019.

Opublikowano: 21 marca 2019 12:07

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 439

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.