Zmarł Johann Tiedemann z Lamstedt

Zmarł Johann Tiedemann z Lamstedt (link otworzy duże zdjęcie)


Z głębokim żalem przyjęliśmy informację o śmierci śp. Johanna Tiedemanna - radnego Gminy Zbiorowej Boerde Lamstedt, który od samego początku związany był z partnerstwem naszych samorządów. Z całą pewnością można go nazwać Przyjacielem Gminy Władysławowo. Wspominamy go jako otwartego, uśmiechniętego i inteligentnego człowieka. Będzie nam Go brakowało.

Johann Tiedemann był bardzo aktywnym działaczem społecznym i politycznym m.in.:

- od 1968 do 2001 był członkiem rady gminy Nordahn i gminy Mittelstenahe, a po reformie w latach 1972 - 1986 był zastępcą Burmistrza tych gmin, natomiast w latach 1986 - 2001 - Burmistrzem,

- 7.11.2001 został honorowym Burmistrzem gminy Mittelstenahe, w tym czasie czynnie wspierał sporo organizacji samorządowych w których pełnił również honorowe funkcje,

- w strukturach rad gmin w latach 1968 - 2006 (bez przerw przez 38 lat),

- wyróżniony wieloma odznaczeniami państwowymi (m.in. Krzyżem Zasługi Niemiec, Srebrnym Wyróżnieniem Powiatu Cuxhaven),

- członek partii CDU - od 1972, członek Ochotniczej Straży Pożarnej (60 lat członkostwa), członek Zarządu mleczarni w Lamstedt (1974 - 1998), honorowy członek stowarzyszeń strzeleckich wielu gmin, członek rady nadzorczej banku spółdzielczego.


Łącząc się w żałobie, składamy najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia rodzinie oraz bliskim.

Opublikowano: 09 kwietnia 2018 10:45

Kategoria: Komunikaty

Zdjęcia:

Wyświetleń: 710

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.