Nowe tabliczki ewidencyjne obiektów świadczących usługi hotelarskie

(link otworzy duże zdjęcie)

 

Od marca tego roku podmioty świadczące usługi hotelarskie (pokoje gościnne, apartamenty, wille, hostele, ośrodki wypoczynkowe itp.) na mocy zarządzenia Burmistrza Władysławowa mają obowiązek jednolitego oznakowania swoich obiektów.

Przedsiębiorca, który dokonał wpisu do ewidencji, zobowiązany jest do zakupu tabliczki i umieszczenia jej na obiekcie w widocznym miejscu. Obecne tabliczki zachowują swoja ważność jednak zachęcamy do wymiany starych tabliczek na nowe.

Na wniosek przedsiębiorcy istnieje możliwość zakupu tabliczki z nowym wzorem z zachowanym dotychczasowym numerem ewidencyjnym. Cena tabliczki stanowi koszt jej wytworzenia i wynosi ok. 25 zł. Pisemne wnioski dotyczące zakupu nowej tabliczki należy wysyłać na adres: e.szaflik@wladyslawowo.pl. Nowe tabliczki będą wydawane po zakończeniu stanu zagrożenia epidemicznego, kiedy funkcjonowanie Urzędu Miejskiego wróci do normalnego trybu.

Opublikowano: 19 marca 2020 16:02

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 538

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.