Rozstrzygnięcie konkursu architektonicznego na stworzenie koncepcji zagospodarowania placu nad Zatoką Pucką w Chałupach

(link otworzy duże zdjęcie)


Z uwagi na zalecenia w zakresie zapobiegania i przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się Koronowirusa, Burmistrz Władysławowa oraz Przewodniczący Sądu Konkursowego informują o odwołaniu uroczystości wręczenia nagród w Konkursie na opracowanie koncepcji architektonicznej zagospodarowania działki 154/10 w Chałupach wraz z otoczeniem tzw. Szperku, zaplanowanej na dzień 13 marca 2020r.

 

Przewodniczący Sądu Konkursowego informuje, że w dniu 13 marca 2020r. o godz. 12:00 odbędzie się zamknięte posiedzenie Sądu Konkursowego, podczas którego Sąd Konkursowy dokona identyfikacji i prezentacji wraz z uzasadnieniem wyboru nagrodzonych prac oraz identyfikacji prac przyjętych do oceny.

Relacja  z posiedzenia Sądu Konkursowego zostanie udostępniona na stronie wladyslawowo.pl oraz na profilu Gminy na Facebooku w dniu 16 marca 2020r.

Opublikowano: 11 marca 2020 21:57

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 350

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.