Spokojnie, to tylko ćwiczenia (foto)

Spokojnie, to tylko ćwiczenia (link otworzy duże zdjęcie)


20 czerwca 2018 roku w godz. 8:00-14:00 na placu przed Urzędem Miejskim zorganizowano ćwiczenia obronne pod kryptonimem "WŁAD-2018". Jednym z epizodów wydarzenia był zaimprowizowany wypadek drogowy z udziałem trzech osób.
 

W akcji wzięli udział strażacy z OSP i TSR Władysławowo, którzy doskonalili techniki ratownictwa technicznego i sposoby postępowania w sytuacji ratowania ludzi uwięzionych w samochodzie na skutek wypadku. Ostatecznie przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu i natychmiastowej reakcji udało się uwolnić i udzielić pomocy poszkodowanym. Działania prowadzone były we współpracy z Wydziałem Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych Starostwa Puckiego, Policją, Powiatową PSP, OSP i TSR Władysławowo. Kierownikiem ćwiczenia był Burmistrz Władysławowa, opracowanie należało do Inspektora ds. obronnych, Obrony cywilnej i Zarządzania Kryzysowego, a szefami zespołów bezpośrednio wykonujących zadania byli kierownicy referatów Urzędu.

Opublikowano: 21 czerwca 2018 10:26

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 809

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.