Nasi pływacy z medalami na Pucharze Europy (foto)

Nasi pływacy z medalami na Pucharze Europy (link otworzy duże zdjęcie)


Grad medali naszych pływaków na Pucharze Europy! W dniach 10-11 listopada 2018 roku na 50-metrowej pływalni "Olimpijczyk" w Gliwicach odbył się Puchar Europy Juniorów w pływaniu w płetwach, podczas którego znakomite występy zaliczyli zawodnicy UKS Mewa Wladysławowo.

W międzynarodowym towarzystwie, wśród ponad 200 zawodników, startowali reprezentanci UKS Mewa Władysławowo. Podopieczni trenerów sekcji sportowej Gabrieli Czyż i Mateusza Szurmieja, kilkukrotnie stawali na podium bijąc swoje rekordy życiowe. W dorobku pojawiły się dwa złota (Jarek Markiewicz 100m i 200m w płetwach), dwa srebra (Jarek 50m i Karol Markiewicz 200m w płetwach) oraz dwa medale brązowe Karola na dystansie 200m i 400m w monopłetwie. Zawody w Gliwicach uważamy za udane i już szykujemy się do kolejnych startów.

Jeśli chcesz spróbować swoich sił w rywalizacji w pływaniu sportowym, pływaniu w płetwach i monopłetwie to pływacka sekcja sportowa UKS Mewa Władysławowo jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy również wszystkie dzieci na naukę pływania na wszystkich poziomach zaawansowania. Kontakt e-mail: triseamewa@wp.pl

Źródło: TRI-SEA Władysławowo

Opublikowano: 13 listopada 2018 11:12

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 947

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.