Biegaczka z Władysławowa na maratonie w Nowym Jorku (foto)

Biegaczka z Władysławowa na maratonie w Nowym Jorku (źródło: facebook) (link otworzy duże zdjęcie)


Aneta Słowińska - mieszkanka gminy Władysławowo i członkini amatorskiej grupy sportowej "Biegamy Razem Władysławowo" wzięła udział w jednym z najbardziej prestiżowych maratonów świata w Nowym Jorku.
  

"Biegamy Razem Władysławowo" to amatorska grupa sportowa dobrze znana nie tylko w naszej gminie. Jej członkowie promują zdrowy styl życia i nasze miasto w całym kraju i zagranicą. 4 listopada 2018 roku czołowa motywatorka grupy - Aneta Słowińska, zrealizowała swoje kolejne marzenie biegowe. Wzięła udział i ukończyła, prawdopodobnie jako pierwsza mieszkanka naszej gminy, jeden z najbardziej renomowanych maratonów świata, organizowany co roku w Nowym Yorku. Gratulujemy determinacji i życzymy realizacji dalszych biegowych marzeń!

Źródło: Anna Kollek i facebook

Opublikowano: 05 listopada 2018 15:06

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 1803

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.