Mieszkanki świętowały Dzień Kobiet (foto)

Mieszkanki świętowały Dzień Kobiet (link otworzy duże zdjęcie)


8 i 9 marca Mieszkanki Gminy Władysławowo miały okazję wspólnie świętować Dzień Kobiet. Do wyboru już tradycyjnie były dwie formy - zabawa taneczna lub pokaz szkoły tańca.

Impreza taneczna w Hotelu Okulski Grand w Rozewiu jak co roku cieszyła się ogromnym zainteresowaniem Pań, chcących uczcić swoje święto w miłym kobiecym gronie przy dobrym jedzeniu, z muzyką zachęcającą do szaleństw na parkiecie. Ciekawą alternatywą do biesiadowania były pokazy profesjonalnego i amatorskiego tańca ST Dance Flow. Imprezę w Zespole Szkół nr 1 we Władysławowie z ogromnym wdziękiem poprowadziła, znana m.in. z „Tańca z Gwiazdami”, Anna Głogowska. Na parkiecie wystąpili tancerze, którzy już następnego dnia startowali w Mistrzostwach Polski w tańcach latynoamerykańskich, ale również starsi i młodsi amatorzy  - miłośnicy tańca, którzy uczą się w studiu dopiero od kilku miesięcy. Pomimo ogromnej tremy zdecydowali się zatańczyć przed tak liczną publicznością. Ponadto Panie zostały obdarowane kwiatami oraz drobnymi upominkami, które zasponsorowali lokalni przedsiębiorcy. Zwieńczeniem imprezy był wspólny taniec publiczności z tancerzami oraz ogromny tort. Jeszcze raz Paniom z okazji ich święta życzymy Wszystkiego Najlepszego!

Opublikowano: 12 marca 2019 11:39

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 317

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.