"Bajadera" wygrała XIV edycję KIBOL Cup (foto)

Bajadera wygrała XIV edycję KIBOL Cup (link otworzy duże zdjęcie)


Już po raz 14. w hali COS OPO "Cetniewo" we Władysławowie zorganizowano Mistrzostwa Powiatu Puckiego w Futsalu „Kibol Cup”. W turnieju wzięło udział piętnaście drużyn podzielonych na trzy grupy.

Turniej wygrała "Bajadera", która w finale 2:0 pokonała zespół Kandydatów. Tym samym, jako pierwsza drużyna w historii turnieju obroniła tytuł zdobyty przed rokiem. Bajadera zdobyła tytuł mistrza Powiatu Puckiego w Futsalu już po raz trzeci (2015, 2018, 2019). W meczu o trzecie miejsce Hito Sushi pokonało Zatokę Puck 1:0. Najlepszym strzelcem zawodów został Michał Skwiercz z Bajadery (trzynaście bramek). Druga nagroda indywidualna także powędrowała do zwycięzcy turnieju. Najlepszym bramkarzem został Rafał Smyk.

Jako ciekawostkę warto wspomnieć, iż w 38 spotkaniach strzelono 146 goli, co daje średnią 3,84 goli na mecz. Bajadera wystąpiła w składzie: [1] Rafał Smyk, [20] Paweł Gniewkowski, [4] Krzysztof Skwiercz, [10] Michał Skwiercz, [19] Przemysław Szymański, [23] Michał Więcek, [26] Błażej Bonk. Na uczestników turnieju czekał przygotowany ciepły posiłek. Organizatorem turnieju było Centrum Kultury Promocji i Sportu we Władysławowie przy współpracy z Ośrodkiem Kultury Sportu i Turystyki w Gminie Puck, Krokowskim Centrum Kultury oraz Urzędem Gminy w Kosakowie.

Więcej: na fanpage'u KIBOL Cup na facebooku

Opublikowano: 05 marca 2019 09:48

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 553

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.