Tri-Sea Mewa Władysławowo na międzynarodowych zawodach pływackich (foto)

Tri-Sea Mewa Władysławowo na międzynarodowych zawodach pływackich (link otworzy duże zdjęcie)


Klub pływacki z Władysławowa UKS Tri-Sea Mewa po raz pierwszy wziął udział w międzynarodowych zawodach pływackich XIV CMAS FINSWIMMING WORLD CUP, które w dniach 22-24 lutego odbywały się w Eger na Węgrzech.

Pośród ponad 400 zawodników z całego świata pływaków z Władysławowa reprezentowali zawodnicy wchodzący w skład Polskiej Kadry Narodowej w Finswimmingu na 2019 rok: Katarzyna Truszczyńska-Gzyl, Mateusz Szurmiej oraz Jarosław Markiewicz. Nasi sportowcy kilkukrotnie poprawili rekordy życiowe na 50 metrowym basenie. Osiągnięte wyniki doskonale rokują przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski. Debiut UKS Tri-Sea Mewa Władysławowo w tak prestiżowej imprezie i wśród najlepszych zawodników finswimmingu na świecie uważamy za udany.

Źródło: Agnieszka Biedrzycka - Prezes UKS TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO.

Opublikowano: 27 lutego 2019 09:39

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 680

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.